ترمز آموزش ایران مدرسه پرونده آموزشی

ترمز: آموزش ایران مدرسه پرونده آموزشی آموزشگاه اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار اجتماعی تعلیق مدیر مدرسه و احتمال تعطیلی مدرسه ، تعیین بازرس ویژه

تعرض به دانش‌آموزان یکی از مدارس غیردولتی غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران به وسیله یکی از نیروها که منشتر شدن اقرارمعلم و اعتراض و شکایت خانواده‌ها همراه بود، واک

تعلیق مدیر مدرسه و احتمال تعطیلی مدرسه ، تعیین بازرس ویژه

تعیین بازرس ویژه/ تعلیق مدیر مدرسه و احتمال تعطیلی مدرسه

عبارات مهم : آموزش

تعرض به دانش آموزان یکی از مدارس غیردولتی غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران به وسیله یکی از نیروها که منشتر شدن اقرارمعلم و اعتراض و شکایت خانواده ها همراه بود، تصویر العمل هایی متعددی از سوی والدین وعموم مردم را به همراه داشت؛ هرچند خانواده ها پرونده شکایت خود را در مراجع قضایی باز کردند، وزیر آموزش و پرورش نیز بازرس خاص خود را مسئول پیگیری به ماجرای آزار و اذیت دانش آموزان مدرسه منطقه ۲ پایتخت کشور عزیزمان ایران کرد.

به گزارش ایسنا، گزارشات اولیه حاکی از آن بود که گروهی از دانش آموزان پسر یک دبیرستان غیردولتی در مقطع متوسطه اول در منطقه 2 پایتخت کشور عزیزمان ایران به وسیله یکی از مسئولان مدرسه مورد تعرض قرار گرفته اند که موجب شکایت والدین این دانش آموزان شده است هست. این خبر تصویر العمل هایی متعددی از مسوولان تا مردم به همراه داشته است که در ادامه آخرین پیگیری ها و اخبار در این خصوص می آید:

حکم بازرس خاص وزارتی جهت پیگیری به ماجرای آزار و اذیت دانش آموزان تهرانی

تعلیق مدیر مدرسه و احتمال تعطیلی مدرسه ، تعیین بازرس ویژه

وزیر آموزش و پرورش به بازرس خاص وزارتی در مورد پیگیری به ماجرای آزار و اذیت دانش آموزان مدرسه ی در منطقه ۲ تهران، دستور فوری داد.

سید محمد بطحایی در حکمی حسین بزرگی زاده، مشاور و بازرس خاص خود را مسئول پیگیری به ماجرای آزار و اذیت دانش آموزان مدرسه ای در منطقه ۲ پایتخت کشور عزیزمان ایران کرد.

تعرض به دانش‌آموزان یکی از مدارس غیردولتی غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران به وسیله یکی از نیروها که منشتر شدن اقرارمعلم و اعتراض و شکایت خانواده‌ها همراه بود، واک

وزیر آموزش و پرورش در ابلاغ این حکم به بزرگی زاده با اشاره به اتفاق بسیار شنیع انجام شده است در یکی از واحدهای آموزشی منطقه ۲ پایتخت کشور عزیزمان ایران از وی خواست تا ضمن مواظبت در تسریع پیگیری ها، با فوریت و اولویت، تمامی عوامل مرتبط با اتفاق مذکور از ابتدا تاکنون را با گروهی از صاحب نظران عنوان مورد بررسی دقیق قرار داده و هرگونه مسامحه احتمالی در هریک از واحدهای سازمانی متبوع که موجب بروز آن شده است است را سریعاً گزارش نماید.

سید محمد بطحایی در ادامه نامه افزود: ازآنجایی که فرد متخلف، نیروی غیررسمی بوده است مورد نیاز است نسبت به بررسی نحوه به کارگیری مشارالیه و رعایت ضوابط مقرر، دقت مضاعف به عمل آورید.

جای خالی نظام سنجش سلامت جنسی و روان در گزینش

تعلیق مدیر مدرسه و احتمال تعطیلی مدرسه ، تعیین بازرس ویژه

رئیس کمیته اجتماعی شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران بر لزوم ایجاد نظام ارزیابی سلامت روان و جنسی جهت افرادی که نزدیکترین و بیشترین ارتباط را با کودکان دارند، تأکید کرد.

الهام فخاری در گفت وگو با ایسنا، در خصوص تعرض به چند دانش آموز در یکی از مدارس غیر دولتی در منطقه 2 گفت: این اتفاق از نظر اجتماعی مسئله ای است که از بعد شهروندی و نمایندگی در شورا متوجه ما نیز است ولی مجلس و دولت می بایست در خصوص این اتفاق نظارت داشته باشد.

تعرض به دانش‌آموزان یکی از مدارس غیردولتی غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران به وسیله یکی از نیروها که منشتر شدن اقرارمعلم و اعتراض و شکایت خانواده‌ها همراه بود، واک

وی با بیان اینکه این اتفاق نشان داد که نیازمند یک بازبینی جدی هستیم، افزود: با همه گزینش های سیاسی و عقیدتی که در شرکت های متفاوت همچون آموزش و پرورش جهت جذب نیرو انجام می شود چطور یک ارزیابی دقیق، علمی و کارشناسی در مورد سلامت روان و جنسی افرادی که نزدیکترین و بیشترین ارتباط را با کودکان دارند، صورت نمی گیرد؟.

فخاری با بیان اینکه ارزیابی سلامت روان و جنسی اصلا در دستور کار نیست، گفت: پیش زمینه چنین اتفاقاتی این است که نظام گزینش سلامت روان و جنسی نداریم و این علاوه بر مابقی چالش های اجتماعی است که می تواند به این عنوان دامن بزند.

تعلیق مدیر مدرسه و احتمال تعطیلی مدرسه ، تعیین بازرس ویژه

وی با اشاره به اینکه اتفاق مدرسه ای در منطقه 2 علامت خطر بزرگ هست، یادآور شد: این تعداد دانش آموز از سوی مسئول نظم ارزش ضربه خوردند و در این شرایط چطور می توان در مورد شهر امن و دوستدار کودک صحبت کرد. هنگامی که که اولیه ترین اصول را نمی توان رعایت کرد.

عضو شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران اظهارکرد: در مواردی از این دست که دانش آموزان، کودکان و حتی بزرگسالان مورد سوء واکنش‌ها قرار می گیرند به علت حجم مسئله نمی توانند در مورد اتفاق صحبت کرده و کشف مسئله طول می کشد، این مسئله بحران بزرگ اخلاقی را متذکر می شود که به نظر می رسد بار دیگر لزوم ایجاد ارزیابی سلامت روان و جنسی افراد را مورد تاکید قرار می دهد.

تشکیل پرونده قضایی جهت آزار جنسی گروهی از دانش آموزان/حکم مدیر مدرسه تعلیق شد

روز گذشته خبری در اینترنت مبنی بر آزار و اذیت گروهی از دانش آموزان به وسیله یکی از مسئولان مدرسه ای در غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران منتشر شد که مدیر آموزش و پرورش منطقه 2 شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران ضمن تأیید این خبر از پیگیری عنوان از سوی آموزش و پرورش خبر داد و گفت: در صورت اثبات جرم انتظار می رود که مراجع قضایی با نامبرده به شدت برخورد کند.

به گزارش ایسنا، گزارشات اولیه حاکی از آن بود که گروهی از دانش آموزان پسر یک دبیرستان غیردولتی در مقطع متوسطه اول در منطقه 2 پایتخت کشور عزیزمان ایران به وسیله یکی از مسئولان مدرسه مورد تعرض قرار گرفته اند که موجب شکایت والدین این دانش آموزان شده است بود.

کوهستانی، مدیر آموزش و پرورش منطقه 2 شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران ضمن تأیید این خبر اظهار کرد: با اطلاع از عنوان عمل غیراخلاقی به وسیله احدی از نیروهای یکی از مدارس غیردولتی غرب تهران، هیئتی به وسیله آموزش و پرورش جهت پیگیری تشکیل گردید.

وی افزود: در پی ادعای مطرح شده است مبنی بر جنبش تعدادی از دانش آموزان به وسیله یکی از نیروهای آزاد واحدآموزشی مذکور به عمل غیراخلاقی، پرونده ای در مراجع قضایی با شکایت والدین و پیگیری مسئولین منطقه تشکیل شده است است.

مدیر آموزش و پرورش منطقه 2 پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: در گذشته هیچ گونه شکایت و مراجعه ای از سوی دانش آموز یا خانواده به آموزش و پرورش در این خصوص واصل نشده هست. این نیروی آزاد شاغل در مدرسه به عنوان معاون انضباطی جذب شده است و عمل غیر اخلاقی وی در همان ابتدای اعلام خبر با حضور بازرسین، پیگیری و منجر به تشکیل پرونده قضایی شده است و از حضور وی در مدرسه جلوگیری گردیده و همچنین حکم مدیر آموزشگاه غیردولتی به حالت تعلیق درآمده است.

وی ادامه داد: درضمن مقرر شد با تکمیل پرونده این آموزشگاه در شورای نظارت منطقه، تصمیم گیری نهایی جهت توقف فعالیت این آموزشگاه به عمل آید. آموزش و پرورش عنوان را به طور جدی پیگیری نموده و در صورت اثبات جرم، از مراجع قضایی انتظار دارد با نامبرده به شدت برخورد شود.

دستور خاص وزیر آموزش و پرورش جهت پیگیری پرونده تعرض به چند دانش آموز

رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش از صدور دستور خاص وزیر آموزش و پرورش جهت پیگیری پرونده تعرض به تعدادی از دانش آموزان خبر داد.

مرتضی نظری در گفت وگو با ایسنا، اطراف اخبار منتشره راجع به آزار و اذیت چند دانش آموز پسر در یک مدرسه غیردولتی در غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران اظهار کرد: وزارت آموزش و پرورش از تمام ظرفیت های حقوقی و قانونی خود جهت پیگیری این پرونده استفاده می کند.

وی افزود: پیرو این خبر تأسف آور ما تمام قد از حقوق دانش آموزانی که مورد تعرض قرار گرفته اند حمایت می کنیم.

رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش با بیان اینکه آموزش وپرورش با حساسیت خاص عنوان را پیگیری و بررسی خواهد کرد، گفت: قطعا وزارت آموزش و پرورش در بالاترین سطح ممکن به این پرونده ورود می کند و با این تخلف قاطعانه برخورد می کنیم.

نظری تاکید کرد: فرد خاطی نیروی آزاد بوده که به عنوان معاون انضباطی جذب شده است هست. در حال حاضر حکم مدیر آموزشگاه به حالت تعلیق درآمده و پرونده این مدرسه ضمن ارسال به مراجع قضایی به شورای نظارت مدارس غیردولتی نیز ارسال شده است است.

وی با تاکید بر اینکه بابت آرامش خانواده هایی که به علت تخطی یک فرد لاابالی به هم خورده کوتاه نمی آییم گفت: وزیر آموزش و پرورش دستور خاص جهت پیگیری این پرونده صادر کرده و در دفاع از حقوق دانش آموزان کوتاه نمی آید.

واژه های کلیدی: آموزش | ایران | مدرسه | پرونده | آموزشی | آموزشگاه | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz