ترمز آموزش ایران مدرسه پرونده آموزشی

ترمز: آموزش ایران مدرسه پرونده آموزشی آموزشگاه اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی تعداد زیادی از عوامل آشوب در بازار بازداشت شدند / دادستان تهران

دادستان پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه شب گذشته تعداد زیادی ازعوامل آشوب در بازار شناسایی و دستگیر شدند، گفت: این متهمان همانند متهمان آشوب‌های دی و اس

تعداد زیادی از عوامل آشوب در بازار بازداشت شدند / دادستان تهران

دادستان تهران: تعداد زیادی از عوامل آشوب در بازار بازداشت شدند

عبارات مهم : ایران

دادستان پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه شب گذشته تعداد زیادی ازعوامل آشوب در بازار شناسایی و دستگیر شدند، گفت: این متهمان همانند متهمان آشوب های دی و اسفند ماه (۹۶) تا انجام محاکمه آزاد نخواهند شد.

به گزارش ایسنا، عباس جعفری دولت آبادی در حاشیه همایش قوه قضاییه در جمع خبرنگاران در پاسخ به این پرسش که آیا در رابطه با اعتراضات روز گذشته تا این لحظه بازداشتی داشتید؟ گفت: قبلا هم گفته ایم که مسئولان نظام در برخورد با آشوب ها و ناامنی ها به هیچ عنوان کوتاه نمی آیند. برنامه جدی آمریکایی ها در مورد کشور عزیزمان ایران دامن زدن به ناامنی هاست. دیروز تلاش کردند با ترساندن بازاری ها، درب مغازه ها را ببندند و در بعضی نقاط شهر آشوب ایجاد کنند و به بعضی مغازه ها آسیب برسانند.

وی با بیان اینکه عوامل این آشوب ها دیشب شناسایی شدند، خاطرنشان کرد: تعداد زیادی از این افراد دستگیر و بازداشت شدند. محرکین مهم اتفاق که با برنامه ریزی در نقاط متفاوت پایتخت کشور عزیزمان ایران به ترساندن بازاری ها اقدام کردند که اگر بازار را نبندید فلان کار را انجام می دهیم به وسیله پلیس و دستگاه امنیتی شناسایی شدند و امروز تحویل دادستانی می شوند.

تعداد زیادی از عوامل آشوب در بازار بازداشت شدند / دادستان تهران

دادستان پایتخت کشور عزیزمان ایران افزود: من به این افراد و خانواده های آنها اطلاع می دهم که تا محاکمه نشوند آزاد نخواهند شد. کسانی که اخلال نظام اسلامی را نشانه رفته اند از جنس بازاری ها نبودند و خواهید دید که بازاری ها سمت خود را جدا خواهند کرد. مردم اجازه نخواهند داد عده ای به خود حق بدهند که وضع بازار را متلاطم کنند و جهت مردم ناامنی اقتصادی ایجاد کنند.

دولت آبادی افزود: خبر من به آشوب گران در حوزه امنیت و اقتصاد این است که دستگاه قضایی با هرگونه نا امنی و آشوب و اغتشاش در حوزه اقتصادی مبارزه خواهند کرد و متهمانش مانند آشوب های دی ماه و اسفند ماه تا انجام محاکمه آزاد نخواهند شد. ریاست قوه قضاییه فرمودند که اتهام اخلال در نظام اقتصادی و اتهام در حوزه امنیت مجازات سنگینی دارد.

دادستان پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه شب گذشته تعداد زیادی ازعوامل آشوب در بازار شناسایی و دستگیر شدند، گفت: این متهمان همانند متهمان آشوب‌های دی و اس

وی در پاسخ به سوالی راجع به علت و بازداشت هنگامه شهیدی و آخرین اوضاع پرنده قبلی او گفت: ایشان چند ماهی متواری بود و همان طور که در شبکه های مجازی می دیدم هر روز اهانت هایی آشکاری به دستگاه قضایی و مسئولینش می کرد به جای اینکه خود را معرفی کند توییت های بسیار مجرمانه ای منتشر می کرد. امروز در جزیره کیش درحالی که مدعی بود تا عوض کردن مسئولان دستگاه قضایی خود را معرفی نخواهد کرد دستگیر شد. این نشانه اقتدار پلیس ماست که به همه متهمان می گوید دست از اقدام مجرمانه بردارند ایشان پرونده سنگین در دستگاه قضایی دارد. امیدواریم که سریعتر به دادگاه ارسال شود.

جعفری دولت آبادی در پاسخ به سوالی در مورد بازداشت علیرضا قشنگ حالت منفرد که به جعبه سیاه بابک زنجانی معروف است گفت: خبر درمورد ایشان هست. ایشان در بازداشتگاه است و البته من اخیرا به بازپرس ایشان تاکید کردم در تحقیق تسریع شود. چون بعضی از تحقیقات ایشان منوط به انجام کار کارشناسی و در حال انجام است.

دادستان پایتخت کشور عزیزمان ایران در مورد پرونده فعالان محیط زیست گفت: به زودی امیدوارم به دادگاه ارسال شود.

تعداد زیادی از عوامل آشوب در بازار بازداشت شدند / دادستان تهران

وی در آخر در مورد توییت محمود صادقی مبنی بر هجوم ماموران امنیتی به منزل سید امامی و گذاشتن جعبه ای در داخل منزل عنوان کرد: من نمی دانم جعبه را نشنیدم ولی جهت کاری که انجام شده است حتما مجوز قانونی وجود داشته است.

واژه های کلیدی: ایران | بازار | دستگاه | بازداشت | قوه قضاییه | بازداشت شدن | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz