ترمز آموزش ایران مدرسه پرونده آموزشی

ترمز: آموزش ایران مدرسه پرونده آموزشی آموزشگاه اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری ملاقات دوباره با مأمور آهنی قانون ، «پلیس آهنی» برمی‌گردد

ادامه فیلم «پلیس آهنی» ساخته می‌شود و نیل بلوم‌کمپ جهت کارگردانی آن گزینش شده است است. 

ملاقات دوباره با مأمور آهنی قانون ، «پلیس آهنی» برمی‌گردد

«پلیس آهنی» برمی گردد/ ملاقات دوباره با مأمور آهنی قانون

عبارات مهم : فیلمنامه

ادامه فیلم «پلیس آهنی» ساخته می شود و نیل بلوم کمپ جهت کارگردانی آن گزینش شده است هست.

به گزارش مهر به نقل از ورایتی، نیل بلوم کمپ کارگردان «منطقه ۹» قرار است روی صندلی کارگردانی یک فیلم دیگر از «پلیس آهنی» بنشیند.

کمپانی مترو گلدوین مایر قصد دارد فیلم «پلیس آهنی برمی گردد» را ۴ سال بعد از آن که با همکاری سونی بازسازی «پلیس آهنی» را انجام داد، بسازد.

ملاقات دوباره با مأمور آهنی قانون ، «پلیس آهنی» برمی‌گردد

فیلم قبلی را ژوزه پادیلا کارگردان برزیلی کارگردانی کرد و جوئل کینامان بازیگر سوئدی-آمریکایی نقش شخصیت مهم را بازی کرده بود و گری اولدمن، مایکل کیتون، ساموئل ال.جکسون، ابی کورنیش و جکی ارل هیلی دیگر بازیگران فیلم بودند.

در بازسازی فیلم کینامان در نقش مهم با جرایم مقابله می کرد. وی پلیسی از دیترویت بود که به پلیسی آهنی بدل شده است بود. آن فیلم فروشی ۲۴۰ میلیون دلاری را ثبت کرد.

ادامه فیلم «پلیس آهنی» ساخته می‌شود و نیل بلوم‌کمپ جهت کارگردانی آن گزینش شده است است. 

نیل بلوم کمپ که قرار است فیلم تازه را کارگردانی کند کارگردان، نویسنده، تهیه کننده و انیماتور کانادایی – آفریقای جنوبی هست. سبک فیلم های وی زیاد به روش حمل دوربین روی دست و حاوی تصویرهای کامپیوتری کاملا واقعی هست. از جمله فیلم های مشهور وی که به این سبک ساخته شده، فیلم «منطقه ۹» است.

فیلم مهم «پلیس آهنی» ساخته پل ورهوفن در سال ۱۹۸۷ ساخته شد و پیتر والر در نقش مهم آن ظاهر شده است بود. این فیلم ۵۰ میلیون دلار فروش کرد و جایزه اسکار را جهت عالی ترین تدوین صدا دریافت و ۲ نامزدی نیز کسب کرد که تدوین فیلم و میکس صدا را مشمول بر می شد.

قرار است اد نویمایر که فیلمنامه نویس فیلم مهم بود تهیه «پلیس آهنی برمی گردد» را انجام دهد و مایکل ماینر تهیه کننده اجرایی آن باشد. جاستین رودس بازنویسی فیلمنامه ای را انجام می دهد که نویمایر و ماینر آن را نوشته اند و در واقع ادامه ای بر داستان مهم فیلم هست.

ملاقات دوباره با مأمور آهنی قانون ، «پلیس آهنی» برمی‌گردد

واژه های کلیدی: فیلمنامه | کارگردان | کارگردانی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz